Malá múza

Letní hudební a taneční tábor Hudební školy Yamaha Zlín 2018

Po roční přestávce znovu rozjíždíme Letní hudební a taneční tábor. Tentokrát měníme prostředí a přesouváme se do Bílých Karpat do Rekreačního střediska MONTE LOPE. Čeká Vás 11 dní hudby, tance a divadla, týmová celotáborová hra a spousta individuálních hudebně-tanečních soutěží. Celý tábor zakončíme předvedením muzikálu Karlík a továrna na čokoládu, který budeme společně během tábora nacvičovat. Všichni jsou zváni!

Termín tábora: 17. - 28. 7. 2018
Místo konání: Táborové středisko Monte Lope v Bílých Karpatech (mapa ZDE)
Muzikál: Karlík a továrna na čokoládu. Představení bude předposlední den tábora, tedy v pátek 27. 7. 2018. Přesné místo doplníme.
Ubytování: Chatky a budova - menší děti ubytujeme primárně v budově.
Věk účastníků: 6 - 17 let
Cena tábora: 5000 Kč pro děti do 15 let
5500 Kč pro děti nad 15 let
Určující je věk v den nástupu na tábor.

Jak se přihlásit?
Stačí vyplnit přihlašovací formulář (viz. níže) a poté do 14 dnů uhradit zálohu. Podrobné informace o úhradě tábora vám budou zaslány na email, který vyplníte při přihlašování.

Máte nějakou otázku? Možná jsme na ni už odpověděli, viz níže.
Případně nás kontaktujte na email: info@malamuza.cz
Nezapomeňte nás také sledovat na Facebooku!

Potvrzení o zdravotní způsobilosti
Nástupní list
Souhlas s ošetřením dítěte
Písemná přihláškaČasté dotazy

Účastníci:

Moje dítě není žákem Hudební školy Yamaha Zlín, může jet?
Ano! Podstatná část účastníků tábora není žáky HŠ Yamaha.

A možná nemá dostatečné hudební zkušenosti, vadí to?
Nevadí. Důležitá je chuť zpívat, tančit nebo hrát divadlo. Navíc, hudba je sice hlavní náplní tábora, zdaleka ne však jedinou.

Hudební nástroj s sebou?
Určitě ano. Flétny, kytary, housle nebo třeba grumle berte s sebou. Doma nechte snad jen bicí soupravy a klavíry - klávesy a bicí (elektronické) vezeme vlastní.

Doprava a nástup na tábor:

Jak se na tábor dostaneme?
Děti je možné předat vedoucím u nádraží v Otrokovicích a ve Znojmě, odkud pojedou hromadně vlakem do Uherského Brodu. Do střediska budeme pokračovat pronajatým autobusem. Cesta zpět bude probíhat stejně.

Jak je zajištěna jízdenka?
V Otrokovicích a ve Znojmě zakoupíme hromadnou jízdenku, na kterou přispívají rodiče při předání dítěte. Autobus z Uherského Brodu je zdarma.

Lze děti přivézt přímo do tábora?
Ano, děti budeme přebírat také přímo v táborovém středisku, kde si je lze také na konci tábora vyzvednout.

Je nutné se hned rozhodnout, kde dítě předám?
V přihlašovacím formuláři je nutné vyplnit místo nástupu, nicméně toto lze po domluvě měnit. Nejpozději den před začátkem však potřebujeme vědět, kde Vás můžeme čekat.

Kdy přesně se máme hlásit?
Přesné informace o času srazu na místech předání zašleme v dostatečném předstihu před začátkem tábora.

Program:

Jaké je téma tábora?
Letošním tématem je příběh Karlík a továrna na čokoládu, který můžete znát z knihy Roalda Dahla, nebo z několika filmových zpracování. Celková atmosféra tábora včetně celotáborové hry a závěrečného muzikálu bude motivována tímto příběhem.

Závěrečný muzikál? O co jde?
Každý tábor zakončujeme předvedením muzikálu na zvolené téma, který během tábora s dětmi nacvičujeme. Naši snahou je, aby měl každý účastník tábora možnost se v muzikálu prosadit ať už jako herec, zpěvák nebo tanečník. Muzikál hrajeme pro rodiče i širokou veřejnost v některém z divadelních sálů poblíž místa konání tábora. Letošní muzikál proběhne v pátek 27. 7. 2018. O přesném času a místě budeme informovat v dostatečném předstihu.

Z čeho se skládá program tábora?
Dopoledne zpravidla probíhají hudební a taneční dílny rozdělené do tří bloků po 45 minutách. Odpoledne věnujeme hraní her, probíhá jedna nebo více etap celotáborové hry a také se připravujeme na večerní program.

Co jsou hudební a taneční dílny?
Jedná se o krátké výukové bloky vedené našimi letory, při kterých se věnujeme zejména přípravě muzikálu. Níže uvádíme orientační přehled – dílny pružně upravujeme dle zájmu dětí a aktuálních potřeb.

A co večerní program?
Večerní program je vždy společný. Pořádáme diskotéky a táboráky, během tábora probíhá vždy jedna pěvecká a jedna taneční soutěž, přičemž obojí pojímáme jako velkolepou show s moderátorem, odbornou porotou a zapojením diváků. V plánu máme také alespoň jednu noční hru.

Bezpečnost a zdravotní zajištění:

Moje dítě bere léky / má alergii, dohlédne na ně někdo?
Ano, na táboře bude kvalifikovaný zdravotník, který dohlédne na řádné užívání léků a zvažuje případná rizika s alergiemi a dalšími onemocněními. Veškeré informace o lécích, alergiích a iných onemocněních uveďte prosím přímo do nástupního listu.

Co když dojde k nějakému zranění?
O ošetření menších poranění se stará zdravotník přímo v táboře. Pro závažnější případy máme blízko místa konání tábora zajištěného dětského lékaře. K dispozici je také neustále alespoň jedno vozidlo s řidičem pro akutní transport.

Jak je tábor zabezpečen?
Celé táborové středisko je oploceno a děti nejsou oprávněny je samostatně opouštět. Zároveň do střediska nejsou během konání tábora oprávněny vstupovat cizí osoby. Během noci jsou vedoucí vždy poblíž ubytovacích prostor dětí, tzn. nejméně v jedné chatce jsou ubytováni vedoucí a na každé patro, kde jsou ubytovány děti, připadá alespoň jeden pokoj s vedoucími.